HETTICH BENELUX SERVICE & SUPPORT

WERELDWIJD BEREIKBAAR

Engineered for you

Onze afdeling Bedrijfsbureau & Productie begeleidt een project van tekening tot de oplevering en installatie van een klantspecifiek apparaat; Engineered for you

Onze afdeling Bedrijfsbureau & Productie begeleidt een project van tekening tot de oplevering en installatie vaneen klantspecifiek apparaat. Dat zijn dan veelal producten die onder de naam Elbanton of Elbanton Special Products bekend zijn in de markt. Voordat de apparaten de fabriek verlaten worden ze langdurig getest en vindt er een uitgebreide eindcontrole plaats. Alle temperatuurtesten vinden plaats in onze eigen geconditioneerde klimaatkamer. Hettich Benelux exporteert ook eigen producten onder de naam Hettich Benelux en/of Elbanton Special Products. Dit doen wij door een eigen distributienetwerk alsook door intensieve samenwerking met de Hettich bedrijven die over de gehele wereld gevestigd zijn.